נבו נוף השרון
בשכונת נוף השרון החדשה

 

פרויקטים בנתניה

 

נבו נוף השרון
פרויקטים בנתניה - בהקמה / שהוקמו


פנורמיק
פנינת הנדל"ן של השרון 
בית וגן
רחוב הברוש, נתניה
עולש מצוי
רמת פולג


נבו בשרון
קרית השרון, נתניה
 


רחוב שדרות וייצמן 58 
נתניה


רחוב התנאים
צפון נתניה


פרויקטים בנתניה

חברת א.י נבו היא אחת החברות המובילות כבר שנים את פיתוחה של העיר נתניה. לזכות החברה עומדת הקמה של מגוון פרויקטים בנתניה, המספקים לדייריהם איכות חיים ברמה גבוהה, קרבה לכל מקום בעיר וכמובן – נופים יפהפיים.

לפניכם רשימה חלקית של פרויקטים בנתניה שהקימה החברה בעיר:

* נבו נוף השרון - 5 מגדלי מגורים בני 28 קומות, הממוקמים בסמוך לקאנטרי אליצור נתניה ובקרבת מרכז קניות. בפרויקט דירות בנות 6-3.5 חדרים ופנטהאוזים יוקרתיים, הבנויים בסטנדרטי יוקרה גבוהים.
 
* פנורמיק - פרויקט בנתניה הממוקם מול הים, ומספק לדייריו פנורמה ייחודית – פשוט נוף מושלם. בפרויקט ישנם פנטהאוזים מפוארים ודירות יוקרה בנות חמישה חדרים, והוא כולל גם חדר כושר מאובזר פרטי.
 
* בית וגן - פרויקט ייחודי של שני בניינים בני 14 קומות, כאשר כל הדירות הן בנות חמישה חדרים ויותר. בכל בניין יש לובי מפואר, חניה תת קרקעית, חדר ג'ימבורי וחדר-מועדון היכול לשמש לאירועים שונים שמארגנים הדיירים. בבניין הרביעי יש 20 דירות בלבד, כולן דירות יוקרה מפוארות במיוחד.
 
התנאים, צפון נתניה - פרויקט ייחודי של 5 וילות בלבד, אשר אוכלס כולו עוד בטרם הבנייה. כל אחת מהווילות עוצבה באופן שונה על פי העדפות הדיירים, והן מספקות לדייריהן רמה גבוהה מאוד של איכות חיים.
 
נבו בשרון, קריית השרון - פרויקט של חמישה בניינים בני 163 דירות בנות 4, 4.5 ו-5 חדרים, כולן נחטפו מיד עם תחילת פעולות השיווק.
 
עולש מצוי, רמת פולג -אחד הפרויקטים בנתניה אשר נבנה ממש עם הקמתה של רמת פולג – השכונה היוקרתית של דרום העיר. מדובר בבניין אחד המעוצב בצורה מעוגלת ייחודית, וכולל 18 דירות  בנות 4 ו-5 חדרים, ופנטהאוז יחיד בקומה העליונה.
 
* שדרות ויצמן 58 -בניין ייחודי אשר הוקם אמנם כבר בשנת 1994, אבל עדיין נראה כמו חדש בזכות חיפוי האבן הייחודי. בבניין 17 דירות מרווחות במיוחד, והוא מספק איכות חיים טובה ומיוחדת לכל דייריו.
רשימת הפרויקטים בנתניה של א.י נבו עתידה עוד לגדול, ונשמח להמשיך לשרת את המטרה לשמה הקמנו את החברה: לספק לתושבים בנתניה ובכלל איכות חיים ברמה גבוהה.
 
לקבלת מידע נוסף אודות פרויקטים בנתניה הניתנים לאכלוס – צרו עמנו קשר טלפוני
או דרך האתר ואנחנו נשמח לתת לכם שירות.
 

 
א.י. נבו בנתניה חברה קבלנית לבניין

לפרטים והרשמה מוקדמת לפרויקט "נבו נוף השרון" התקשרו 5268*


דואר אלקטרוני:  sales@ainevo.co.il   

 דירות למכירה בנתניה  |  מפת אתר