נבו נוף השרון
בשכונת נוף השרון החדשה

 

פרויקטים חדשים בנתניה


 
אנו ב"נבו" גאים להציג פרויקטים חדשים בנתניה ולהיות לקחת חלק חשוב ונכבד בפיתוחה של העיר.במשך שנים רבות אנחנו משתתפים בולטים בפיתוחה של העיר, ואנו רואים חשיבות רבה בבנייתה ובאכלוסה. זהו אלמנט חשוב מאין כמוהו, הנועד, בין יתר הדברים, להצדיק את קיומה של העיר כ"עיר היהלומים" שהיא גם, בעצם, בירת השרון. 
 

"נבו", יחד עם פרנסי העיר נתניה,שמה לעצמה כמטרה לתרום לגידול, לחיזוק ולשימור האוכלוסייה הקיימת וכמובן בשאיפה מתמדת להביא לנתניה תושבים חדשים ואיכותיים אשר יתרמו לעיר, כשזו עצמה תוכל לתרום גם להם. את זאת אנו עושים ונמשיך לעשות באמצעות הקמת פרויקטים חדשים בנתניה, פרויקטים יוקרתיים ומיוחדים אשר יגרמו לתושבי חוץ לרצות להתיישב בעיר. 
 
העיר, שהוגדרה כבירת השרון כבר בדצמבר 1948, מעט לאחר הקמת המדינה, מהווה את אחת הערים המרכזיות והחשובות בישראל ובאזור השרון בפרט. רבים מהתושבים הרבים אשר בחרו להתיישב בעיר, הן במסגרת הפרויקטים הרבים אותם הקמנו ב"נבו" והן במקומות רבים, נהנים מאחת הערים המפותחות והמתפתחות בישראל שחלק ניכר מקידומה ופריחתה בא לידי ביטוי בפרויקטים חדשים בנתניה בתחום הנדל"ן,אשר בהקמתם מהווה "נבו" שחקן מרכזי וחשוב. 
 

ביקור באתר האינטרנט שלנו יביא אתכם להתרשם מהפרויקטים הרבים בהם לקחנו חלק בעיר. חלק חשוב בבנייה רחבה ורבה של יחידות הדיור מהוות בעצם בסיס רחב וחשוב לפיתוחה של העיר ולהעמקת הקהילתיות שבה.
 
כיום אני עמלים ב"נבו" על שני פרויקטים חדשים בנתניה –פרויקט"נבו נוף השרון"ופרויקט"פנורמיק". שני אלה הם פרויקטים חשובים מאוד בעיר, אשר עתידים למשוך אליהם דיירים רבים שיסייעו מאוד במיצובה של העיר כבירת השרון.
 
נבו נוף השרון 
 
פרויקטים חדשים בנתניהפרויקט נבו נוף השרון מציע ללקוחותיו מגוון רחב של דירות 3.5, 4.5, 5, 6 חדרים ופנטהאוזים בשכונת נוף השרון. הדירות בפרויקט החדש פרוסות על גבי חמישה מגדלי מגורים בני 28 קומות כל אחת. לנוחות הדיירים יוקמו מתחת לאותם בניינים מרכז מסחרי וזאת בצמוד לקאנטרי קלאב אליצור נתניה. 
 

אנו רואים בפרויקט נבו נוף השרון כפרויקט חשוב מאין כמוהו אשר מאפשר הן למשפחות צעירות והן למשפחות ותיקות ומרובות ילדים ליהנות ממגוון רחב של דירות המתאימות בדיוק לצרכיהם וזאת בהתאם למספר הנפשות בכל משפחה.


פנורמיק
 
פרויקטים חדשים בנתניהפרויקט "פנורמיק" בנתניה מהווה את אחד מהפרויקטים הגדולים והחשובים שידענו כאן ב"נבו". כשמו כן הוא, מדובר בפרויקט המבטא בצורה הטובה ביותר אודות מיקומה של נתניה כעיר נוף ובה ניתנת לאלו אשר בחרו בעיר נתניה ליהנות מקו נוף פנורמי מרהיב וכחול.
 
פרויקט "פנורמיק" מכיל בתוכו את אחד המיקומים המבוקשים ביותר בעיר – בין מרכז העיר לשכונת רמת פולג היוקרתית. בפרויקט "פנורמיק" תוכלו ליהנות מדירות יוקרה בעלות חמישה חדרים, חדרי כושר צמודים ושאר פינוקים ייחודיים. 
 
לאלו אשר חולמים על בית פסע מן הים, עם נוף כחול עוצר נשימה פרויקט "פנורמיק" מהווה את אחד מהפרויקטים החדשים בנתניה ובכלל, הבולטים והמבטיחים הקיימים כיום. 
 
אנו ב"נבו" רואים בכל לקוחותינו כשותפים לדרך, כחלק אינטגרלי וחשוב מתוכנית של בנייה, העמקת הקהילה והתיישבות בעיר נתניה, ברצון לגדל דור של תושבים אשר יראו וירגישו שנתניה היא העיר הכי טובה למגורים ולגידול דורות נוספים של משפחות.

אם גם אתם רוצים להתגורר באחד הפרויקטים החדשים בנתניה שייתן לכם איכות חיים אמיתית– צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.


 
א.י. נבו בנתניה חברה קבלנית לבניין

לפרטים והרשמה מוקדמת לפרויקט "נבו נוף השרון" התקשרו 5268*


דואר אלקטרוני:  sales@ainevo.co.il   

 דירות למכירה בנתניה  |  מפת אתר